Gerçek Büyü Siyah mı, Beyaz mı yoksa Tamamen Başka Bir Şey mi?

Google veya Yahoo’ya gidip “sihir” kelimesini yazarsanız, kara büyü, beyaz büyü, kaos bağlama büyüsü , cinsel ilişki sihri ve diğer binlerce sihir türü için çok sayıda listeye sahip olacaksınız. Ve “sihir” kelimesini tuşladığınızda, tamamen farklı bir şey elde edeceksiniz. Tam olarak sihir (veya sihir) nedir? Gerçek sihirli siyah mı, beyaz mı yoksa tamamen başka bir şey mi?

Çoğu sihirbazın birkaç aşamalı koçluk deneyiminde sihir ne siyah ne beyazdır, ne üstün ne de kötüdür. Bunun yerine, sihir, onları tanıyıp tanımasanız da etki altında olan değişmeyen bir dizi kavramdır. Büyü yasaları fiziksel yasalar gibidir – bunlar kişisel değildir, sıkıdır ve pazarlığa kesinlikle karşıdır.

Kesinlikle en sevdiğimiz yazarlardan biri olan Paxton Robey, “Karma için Zaman Yok” adlı e-kitabında bunu çok güzel anlatıyor. Diyor ki, “Eğer kendi kendini güçlendiren varlıklar olacaksak, Evren ve politikaları kişisel olmayan temel ilke olarak bulunmalıdır. Yerçekimi düzenlemesini hatırlayın. Pencereden her uzaklaştığınızda aşağı ineceksiniz. siz, yerçekimini hatırlamaya çalışabilirsiniz, yine de dünya şu ya da bu şekilde umursamayacaktır.Kütleçekimi kişisel değildir, bu yüzden ‘O gerçekten oldukça iyi bir insan, belki de ona her zaman izin vermeliyiz’ demeyecektir. Kişisel olmayan büyülü güçler düşüncesi soğuk ve duygusuz görünse de, bunun iyi yanı gerçekten çok güvenilir olması olabilir. Büyülü temel ilkeyi tam olarak kullanarak ve gerçekten orada olmadığını öğrenerek hiçbir şekilde düşmeyi bekleyemezsiniz.

Magic Black veya White ne yapacak?

Sihri sözde “siyah” veya “beyaz” yapan şey bizim niyetimizdir. Büyünün niyetin incelenmesi olabileceğini unutmayın. Niyetimiz ve bir spot ışığı, sihir güçlerini tek bir rotada veya ek bir rotada yönlendiren şeydir. Siyah, beyaz, kaos veya cinsel ilişki büyüsü sağlayan bir web sitesi bulursanız tam olarak ne yapardınız? Kişisel karşılaşma ve gözlemlerinizi, hangisini tedarik ediyorlarsa, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ideal olup olmadığına karar vermek için kullanın. Her tür sihir meşrudur. Sizin için gerçekten uygun olan şey, kişisel olarak sihirbaz olma hırsınıza bağlıdır.

Aslında, her tür sihir, tamamen aynı disiplin içindeki uzmanlaşmalardır. Sihir, her bir dalın karanlıkta iken sadece merkezlenmiş bir atış olduğu, bu yer veya bunun hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışan geniş bir çalışma alanı içeriyor. Voodoo büyüsü, dünya üzerinde etkiler yaratmak için “yukarıda olduğu gibi aşağıda da olduğu gibi” yönetmeliği kullanmakla ilgilidir. Vudu bebeğine yaptığınız şeyi (bittiği gibi), aynı zamanda bebeğin temsil ettiği kişiye de yaparsınız (aşağıya bakın). Kaos büyüsü, yüksek bilinç ve bilinç durumları geliştirmek için aşırı yöntemler uygulamakla ilgilidir. Sihirin tadını çıkarın, genellikle sizin için en iyi erkek veya kadını cezbeder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *